Rozšířené vyhledávání
statek
avatar sorong2   11. 09. 2023 20:39
statek
Takže Evžen bude mít ovce a koně a krávy a pštrosa... A pak mu tam má nekráčet bejvalka, Gondíková?,,bash
avatar Peregrinaa   11. 09. 2023 21:35
Re: statek
jo, taky jsem si říkala, že taková idylka by to mohla bejt, kdyby to zase scénáristé všechno neposrali návratem bejvalky....na ně se tak hezky kouká, Evžen je chlap, Fingera mám tak moc ráda..a chtěla bych aspon něco hezkýho aby ukončili - hezky, rozumíš. Néééé, oni tam strčí Gondíkovou a bude po statku, mě je to úplně jasný
avatar sorong2   12. 09. 2023 05:29
Re: statek
A taky po pohodě. Tu ženskou úplně nemusím. Ale lepší než Smetana, na tu se nedá vůbec koukat. Ta Eliška a Damian je taková pohádka na dobrou noc, ale ta ženská je úplný rušivý element.
katka.fee   12. 09. 2023 11:08
Re: statek
Ze jo? Mne ten namet neprijde spatny, ale pani slehacka tomu srazi tak 50%. Clovek za ni porad vidi tu jeji aroganci a kdyz se snazi hrat, tak je to fakt smesny
avatar Peregrinaa   22. 09. 2023 09:34
Re: statek
A Mařena jak se do nich pustila - tak nadšení jsou, člověk by byl tak rád, že se s tím statkem bude něco dít, že se tam budou realizovat štastní - a Mařka je opět sfoukla jako svíčku. Přesně taková byla na začátku, hnusná egoistická statkářka Mařka. Už ji zase nesnáším.
avatar sorong2   23. 09. 2023 08:30
Re: statek
Tak jim to neměla dávat když jim stejně do všeho chce kecat. Nakonec má jen jednu dceru ne, tak se nemusela bát že by se někdo hádal o dědictví.