Rozšířené vyhledávání
hhaha
avatar Peregrinaa   13. 06. 2023 21:09
hhaha
koukám, že tady radši už nikdo nic nepíše... vymletá Rusalka ale dle ukázek začne mírně pochybovati.... a Ludánek začal postrádat novomanželku brzo teda.... to bude taky šrumec, až to na Vandouska rupne
avatar sorong2   14. 06. 2023 07:47
Re: hhaha
No vždyť to je hrůza. Nuda nuda šeď šeď. Konec sezony, myslíte že to dotáhnou a Vanda se vrátí a Kristýna prohlédne a všechno bude sluncem zalité?
avatar Jitule55   14. 06. 2023 09:30
Re: hhaha
Hlavně ať už si to vyjasní učitelský, to je jak u blbejch. Někde jsem četla, že sezónu ukončí Tonyho svatbou.
avatar Peregrinaa   14. 06. 2023 19:27
Re: hhaha
ty já musím přepínat, tihle dva energetický upíři mi nedělají dobře, chytá mě z nich migréna jen vidím ty jejich otrávené ksichty
avatar Peregrinaa   14. 06. 2023 19:25
Re: hhaha
no dneska byla nalomená u těch hnusných náhrdelníků, ovšem Julča jí to vysvětlila politicky, přidala energii apod a už je zase vymletá.... ale nalomená bude....A jak jí tím debilním hláskem vysvětluje svůj pohled na věc, Blance jako...tvl, oni jí živí, šatí, bydlí u nich a ona jim vykládá, že okrádají lidi plombama??? Ta by letěla a už by se nezastavila....... A konečně to řachlo, chudák Vandička blbnička...Ludánku, já nechtěla, ono to samo.....řekly mi to hvězdy... já to měla v horoskopu, no faaaakt.....

a ještě Ludánek vynadá Blance za Vandičku. To je taky rodinka debilů k pohledání, se musím smát
avatar sorong2   15. 06. 2023 05:01
Re: hhaha
Jo, holt Kristýna asi netuší, že na každou kůrku chleba se musí vydělat. A nejspíš nechodí ani na nákup aby vidla jaká je drahota. Ona doma nedělá nic že? Že by jako aspoň pomohla když už nestuduje, nepracuje.. Žije jak parazit.
A Vanda se tedy bude vracet? Mají co dělat, však ulice už končí ne?
Radulas   15. 06. 2023 15:43
Re: hhaha
Se mnou kdyby mluvila tak jako s Blankou, tak ji snad bafnu za ramena a zkusím s ní pořádně zatřást a zkusit, jestli se jí ty kolečka v makovici neposkládají nějak jinak a nevrátím ji tím do reality. Přinejmenším by jí snad zmizel ten debilní úsměv.
To kdyby věděl Luďa, že má Julča na jednom náhrdelníku vejvar 662 kaček, tak by určitě našel někoho, kdo by jí vysvětlil, že za ty prachy by tomu šutru musela vdechnout život a naučit ho tancovat polonézu, aby to stálo za tu její přidanou hodnotu. Jenomže Luďa má teď jiný starosti. To jsem zvědavá, co Vanďouskovi řekne.
avatar sorong2   15. 06. 2023 21:18
Re: hhaha
Že až se chtěl hned rozvádět jsem nečekala. Viděla jsem jen kousek zítra to musím napravit.
Lidule   14. 06. 2023 10:58
Re: hhaha
Já se přiznám, že se na Ulici už vůbec nedívám, jednak není čas a taky co jsem viděla naposledy tak to byla taková nuda že jsem šla radši něco dělat ... ale sem občas kouknu co je nového a jestli na to má vůbec smysl se dívat
katka.fee   16. 06. 2023 09:05
Re: hhaha
Jako me snad jedina zajima Rusalka. Sice je uz nalomena, ale stejne tusim, ze o prazdninach s ni bude nekde zavrena na statku.
Jinak je to sed a nuda. Doufam, ze ti dva puchejri ze skoly jsou uz definitivne od sebe. Ty jejich debaty se nedaji poslouchat
Radulas   16. 06. 2023 10:25
Re: hhaha
Taky si myslím, že by nejlepší bylo, kdyby Prokop odjel do Německa prodávat mrazáky. To se opravdu nedá. Jo, zachoval se jako nezralej klučík co si umanul na kamarádovu hračku a když ji získal, tak vlastně neví, proč ji původně chtěl. No a Magda na tom není o moc líp. Natlačila ho někam, kam on nebyl ještě zralej se dostat a teď se diví.
katka.fee   16. 06. 2023 16:28
Re: hhaha
Tak ja se Magde nedivim. Oboum je okolo 30, tak moc nechapu, co Prokop cekalsmich Doufam, ze Prokop potahne pryc prodavat lednice, protoze ty jeho utrapeny vyrazy se nedaji sledovat
avatar sorong2   16. 06. 2023 21:39
Re: hhaha
Bože. 30. Za nás měl člověk dávno děti a oni pořád ještě hledají sebe? To je vážně divná doba. Děti mají mít mladý lidi. Dneska se o všem moc přemýšlí a než se rozmyslí na děti může být pozdě. Vidím kolem sebe ty holky co pak do sebe rvou hormony, a ono to ne a nejde. Protože před pár lety nechtěly a najednou je skoro pozdě. sad
katka.fee   17. 06. 2023 07:48
Re: hhaha
Tak ono to neni tak jednoduchy. Treba maji zdravotni problemy, neni tatinek, atd
avatar Peregrinaa   17. 06. 2023 18:53
Re: hhaha
no... někdy to fakt nejde, i když se chce a moc. A někdy to skutečně trvá i patnáct let.... bohužel. Ale tihle dva otravové by si to dítě měli pořídit (samozřejmě obrazně, blbost to je), oni by je totiž ty puchejřoviny rychle přešly..... navzájem si otravují život, protože nemají co na práci (opět obrazně) - jen se navzájem ser.ou..... dát jim mimino a starej se a to by viděli fičák.
Lidule   19. 06. 2023 20:08
Re: hhaha
Já děti chtěla jenže osud byl na mě dost krutý a přes veškeré snahy je to u mě přirozeně nereálné a umělé už nechci znovu absolvovat
avatar Peregrinaa   19. 06. 2023 20:14
Re: hhaha
jo, tys to měla teda s plnou parádou.... to jsem skutečně koukala, co se všechno u tebe pos.alo a ještě jsi málem umřela. Hele, ale nikdy neříkej nikdy. Já jsem zářný příklad. Přirozeně nešlo, umělé jsem už taky nechtěla, a pak po letech jsem to zkusila znova a napoprvé se KET podařil, což se rovná téměř zázraku. Já tě nepřemlouvám, k tomu si ženská musí uzrát sama, ale možnost ještě je. A víš co, po tom všem.... proč by se to štěstí už konečně nemohlo chytit smich