Rozšířené vyhledávání
To se nedááááá
Radulas   22. 05. 2023 18:52
To se nedááááá
Tak dneska to asi nedokoukám.
Hastrmani tatrmani nemaj´ nejenom na dluh a pračku, ale ani na máslo. Na to, jestli si můžou přijít vyprat se musí zeptat celé rodiny, snad i Kustíka někde mimo záběr. facepalm
Kristýně bych ji flákla asi 5x, jak se vítězoslavně tváří, když mluví o Julii. Ta už v těch Bohnicích měla dávno sedět ve svěrací kazajce na uzavřeném oddělení!!! bojim
A Dušková už tam měla taky dávno být. Kdyby mi takhle štěkala v hospodě, tak ji vezmu za flígr a vyhodila ji na ulici. bash
Na to se fakt nedá koukat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! facepalm
avatar Peregrinaa   22. 05. 2023 18:59
Re: To se nedááááá
nedá. Jen myslím, že Ludánek si vzpomene, že by mu s šílenou Rusalkou mohla pomoct Vandička a myslím, že bude chtít za ní vyrazit do té Kanady.... jééé, to by mohlo prasknout, a konečně by se dalo na něco dívat
avatar Peregrinaa   22. 05. 2023 19:03
Re: To se nedááááá
jako mě je těch hastrmanů líto, ted si chodí prát k mladejm jak študáci z konce republiky, ale já skutečně nepobírám, proč takhle skončili (jasně, pračka, ale to předtím) - ted jdou jak za dávných časů chodili žebráci na vesnici "postrkem"- každý den v jiném statku měli polévku a chléb a za to tam drali a štípali dříví a bydleli v obecní pastoušce. Tak to jsou přesně hastrmani. Já se musím až smát, Věra jak se tváří tak zdrceně, jak polednice a hastrman je fakt bezdomovec jak vyšitej. Mohl by se k nim do té krabice nastěhovat ještě Arnošt a bylo by vymalováno
Radulas   22. 05. 2023 19:21
Re: To se nedááááá
Jo, to je přesně to, co tady řešíme každou chvíli. Lidi v tomhle věku mají úspory a vyřešené bydlení. Teda pokud to nejsou lemplové nebo nepřišli o majetek nějakou katastrofou. Hastrman teda prohrál nějaké peníze v pokru, ale pokud si to pamatuju, tak to bylo asi 20 tisíc, což teda podle mě není likvidační částka.
A mladí budou platit 3 nájmy.
Bože muj, to je tak odstřižený od reality.
katka.fee   22. 05. 2023 22:50
Re: To se nedááááá
Hlavne jak si Karla rychle nasla sluzebni byt. Tomu se fakt musim smatrofl na takovy jeden byt je vetsinou X zajemcu a je na to vyberovy rizeni. Karla ho ma ale ze dne na den. Neuveritelnyspock
avatar sorong2   23. 05. 2023 06:01
Re: To se nedááááá
Mladý by se mohli střídat v bydlení u starýc, něco jim přidat a ušetřili by všichni. rofldance
Starý dělají jako by neměli na suchý chleba. Jsou dva sakra, bába pořád dělá, nebo už toho nechala?
katka.fee   22. 05. 2023 22:55
Re: To se nedááááá
A co by delali kdyby nemohli chodit do bytu Karly? Uplne je vidim u valchy nekde v potocesmich

Hele, ja vim, ze je krize a spousta duchodcu ma hluboko do kapsy, ale nerikejte mi, ze tihle dva jsou zrovna ten pripad. Bydli v pidi byte, oba duchod, navic vecne vyvari pro Karlu a ted nemaji ani na masloshock
katka.fee   24. 05. 2023 00:05
Re: To se nedááááá
Ty dva hastrmany sleduju jenom jednim okem, tak mi unikla informace, jak vedi, ze ten jejich soused bude chtit jenom 40 000? Oni videli nejaky papir od pojistovny? Uzavreli s tim sousedem nejakou smlouvu? Jestli s nim nic nepodepsali, tak se obavam, ze z nich bude tahat dalsi penize rofl