Rozšířené vyhledávání
nyklovka
avatar sorong2   01. 06. 2023 05:21
nyklovka
Tedy nejhorší esence tchýně se ukázala. Co z té všetečné ženské, která nebyla zlá, jen drbna, co z ní dělají? Už se vážně těším na prázdniny, snad naberou nějaké lepší nápady a příští sezóna nebude tak tragická.
Radulas   01. 06. 2023 16:36
Re: nyklovka
Jo, divím se, že Kačenáček ještě nevzala nohy na ramena. Mít takovouhle tchyni je určitě sen všech žen. Takový poklad - jen ho vykopat.
avatar Peregrinaa   01. 06. 2023 20:23
Re: nyklovka
ona už je taky hodně stará a ten mozek se mění... nedělá to už zákeřně, podle, prostě už myslí jinak, na starý lidi se musí trošku opatrnějš, ze všeho dělají totál drama... Věř mi, znám to, mám tchyni 83 - do cca těch 65 - 70 to byla prostě baba tchyně, oči jak ostříž, rozumíš, do všeho se pletla, vše věděla nejlíp... no a ted je stará babička, který musím lecos prominout, ona třeba celý noci nespí, protože si zlomila ruku a ted přemýšlí, aby se to nestalo malý nebo nám, vymýšlí katastrofy a pak mi ráno volá a úplně vyděšená mi klade na srdce, at chodím v noci na záchod opatrně, abych si nenamlela jako ona - chápeš, něco jako ten únos robota Lexíka /což mi přišlo legrační, kdo by takové dítě unášel, proboha rofl)

Jen chci říct, že už je stará prostě... už myslí jinak a není to zákeřnost nebo podlost, jako když byla mladší. To chce už shovívavost, vím, o čem mluvím. Je mi jí spíš líto...moc změn, moc strachu, pak to ti staří lidé snáší právě takhle, dělají z prdu kuličku
Radulas   01. 06. 2023 21:54
Re: nyklovka
No jo, to máš pravdu, ale kdo to má vydržet? rofl