Rozšířené vyhledávání
to je nudaaaa
avatar Peregrinaa   02. 11. 2022 19:24
to je nudaaaa
fakt, nic se tam neděje, jen furt ááách ouvej, neštastnice jsem, mladej se zamiloval do týý... já vůbec nevím, jak se ten potěr jmenuje,to jde úplně mimo mě... Skyler a vykulená Andule, to je strašný a vůbec mě to nebaví. Navíc mě dere ta šikana, to si taky mohli odpustit, kor v téhle prašivé době.. achjo
Radulas   02. 11. 2022 19:56
Re: to je nudaaaa
Andula se dneska chovala jako kuplířka, když si vzala Chrise k do bistra a nechala Frantu se Skyler samotné. Hlavně že vykládá, jak má ráda Báru. Ta by jim snad k tomu šla i svítit. sad yes
Když se Magda rozhodovala mezi Prokopem a Mirkem, přála jsem Prokopovi. Teď mě ale ten jejich vztah nebaví. U nich snad funguje jenom ta postel. Prokop vyfouk´Magdu kamarádovi, ale teď furt pracuje, bydlet s ní nechce, její problémy ho nezajímají. Magda furt řeší minulost a neví co s budoucností. Ten vztah prostě nefunguje.
Šikana je hrozná a já fakt nechápu, že ten Šimon nic neřekne, když se ho všichni ptají, co se děje. I když těm dospělákům už by to mělo dojít. Hlavně Mastňochovi, který viděl, že Šimonovi ti dva gauneři ubližují, ale nic neudělal, jenom měl kecy.
Nějak v poslední době nechápu, proč na to furt čučím.
avatar Peregrinaa   02. 11. 2022 20:34
Re: to je nudaaaa
vid. Ono to tam ještě vygraduje, chudák šlohne Hermanovi pistoli a bude na ně mířit snad nějak....ještě si zavaří průser, mě je ho líto. Navíc Mastný to viděl, to jsou všichni úplně blbý a slepí nebo co? Nejdřív tedy, že je v pubertě, ale tohle by trklo každého... všechno tam trvá, než to lidem dojde, viz Karel a její poměr, je to někdy k uzoufání....

O Anduli mi ani nemluv, to je blázen, který mě irituje od prvního dílu svou....jak to říct - nebetyčnou hloupostí nad vším pozemským, kdyby hloupost nadnášela, tak Andule bude lítat jako holubička, řečeno slovy klasika. Průšvih je v tom, že ona jak neustále páchá dobro pro blaho všech, tak ve finále ta její hloupost vyzní jako dobrosrdečnost a vlastně bodrost, viz "Ale Bédo, tos přehnal"usmev Nyní má Kristiáááánka a pro jeho blaho je schopná je skutečně třeba zamknout někde s postelí a čiňte se.... a až si JC a Justine toho smrada odvezou, tak si lehne před auto, uvidíš... nenávidím tyhle typy, co se do všeho montujou a navíc vlastně si myslí, že dělají vše pro blaho ostatních... přitom Krbovou mám moc ráda...ale ta Andula, to se děs. Někde jsem četla, že tehdy nějak sama Krbová musela scénáristům říct, že takovou blbou krávu hloupou hrát nechce, at jí nepíšou tak naivní..... tak jí vyhověli, ale stejně, je to furt stejný....no, prachy nesmrdí..

Magdalena mi byla tak sympatická, holka jako lusk, se štávou a jiskrou... tehdy jsem si říkala, no konečně, žádná ufnukaná Uršula, krásná byla (je), ale rok se s rokem sešel a je z ní ještě horší verze ufnukané Uršuly, to se nedá... má úplně občas šílenej pohled, unylá, stará mladá, neustále se hroutící.... chápu, umřela jí maminka, mladá poměrně, na hroznou nemoc, no a co... to mě taky a v závěsu následoval táta a zůstala jsem sama. A bum, bylo to, ráz na ráz z nejlepších rodičů na světě byla kupička popela a žij dál... těhotná navíc... já jako smich Naštěstí mám manžela, já to srovnávám se sebou tu její dějovou linku, protože vím, jak to bolí, ale je to přehnané..jak furt hudruje a neví co chce. Ale taky mámě píšu dopisy usmev Tátovi spíš takový lístečky, no, to je dost osobní - ale co chci říct...zprotivila se mi tím vztahovým kolotočem s Bimbasem a tímhle Prokopem, vůbec neví co chce, tak ted má pana důležitého "já jsem ředitel", to nedopadne dobře. Ale objevuje se tam mladej Hložánek a ten by se mi k ní líbíl moc. Třeba by se vzpamatovala a zase by měla jiskru....happy no
katka.fee   02. 11. 2022 21:32
Re: to je nudaaaa
Taky me Maga Ufnukana Ursula nebavi. Ale poslednich par dilu je mi ji spis lito. Ona by potrebovala nekoho trochu svihlyho a trochu snilka. Tomu bimbasovi se pomalu ani nemuze s nicim sverit, protoze nema cas a hlavne nesjou na stejny vlne. Ale po dnesku by se mi k ni mladej Hlozanek i libil. Je videt, ze ji fakt chce pomoct. Ale hlavne ji pomaha z kamaradstvi.

A komedie kolem Kristiaaanka je tak otravna. Ani k tomu nemam moc, co rict, protoze u toho se neda ani moc udrzet pozornostsmich.

A s tou sikanou to je tezky. Ono to jde asi tezko poznat, ze se neco deje. Spis se bojim, aby nedopadlo tak, ze si kluk neco udela a tak se na to prijde
avatar sorong2   02. 11. 2022 21:49
Re: to je nudaaaa
Mluvíte mi z duše. Je to otrava a pořád dokola. Šikana, Kristiánek, blbá Andula, bože Klímovi. Je to hrozný. Jedna linka horší než druhá. Nemyslím že jsem náročný divák, ale na tohle už se nedá koukat.
Když kreativní ofina někde mluví, jeden si řekne že se konečně bude na co koukat. A pak,., nic. Plno nenápadných skrytých reklam ale dej žádný. Fakt koukám už jen ze zvyku.