Rozšířené vyhledávání
haranti
avatar Peregrinaa   11. 10. 2022 18:54
haranti
já nevím, ale poslední dobou je tam jeden harant vedle druhýho...ten Kristiáááánek zdatně sekunduje robotovi Lexovi, jsou oba tak strašně nevychovaný, ale tak!!! Pětiletý a šestiletý nebo kolik mu je smrádě poroučí naprosto celý rodině, dokonce i v tom, kde budou bydlet.... jako na co se ho to vůbec ptají? Prostě budeš tady a hotovo.... a smrad Lexík jen vystrčí tu svou příšernou hlavu z toho pokojíčku v tom děsivém pyžamu a Lumír se okamžitě postaví do haptáku připraven salutovat a plnit rozkazy.... To takhle fakt dneska chodí? Já chci z dcery vychovat hlavně slušnýho člověka a to znamená, že bude poslouchat, samozřejmě, je ještě malá, 3,5 roku, zrovna to období vzdoru, je to někdy těžký udržet nervy a nedat jí na prdel, ale já to řeším tak, že si jí bud vůbec nevšímám, nebo jí začnu napodobovat...ty ksichty a brek a i válení se po zemi... a ona pak naprosto ztichne a kouká, co to dělám rofl ale nedovolím jí, aby mi šlapala po hlavě, jako ti dva v seriálu prostě.... tohle v šesti letech dělat našim - budiž jim země lehká - no, ti by mě hnali smich prostě co se řeklo, to se udělalo a bylo to tak, bez diskuse.... na můj názor se ptali až když jsem nějak rozum brala, tak v těch 7 letech, pak už jsem byla partačka.. tohle je šílený ty děti tam......
katka.fee   12. 10. 2022 08:23
Re: haranti
Pockej az tihle dva smradi budou bydlet ve stejnym barakurofl zas ale bude vyhoda, ze si jejich "hrani" odbydeme najednou a nebudou ve 2 zaberechsmich

Btw, vcera me pobavila Skyler, kdyz rikala, ze Franta uz neni kluk, ale muzrofl o nej jeste bude boj. A az se do toho zacne cpat silena Andula, tak to bude teprv otravny. Chudal Bara, snad nastoupi do skoly, kde bude mit novy spoluzaky a najde si nekoho jinyho. Byt soucasti Lisaku stejne neni vyhra