Rozšířené vyhledávání
Krabice...
avatar Peregrinaa   15. 09. 2022 19:27
Krabice...
proboha, taky se vám ježí chlupy, když jí ten malej smrad řekne Krabice? Jako chápu to v oddíle někde na vejletě, ale přece by jí měl oslovovat minimálně Kateřino, když ne rovnou paní a příjmením.... bych mu jednu flákla, mě se to fakt ekluje...smrad neslušnej, pardon smich
katka.fee   15. 09. 2022 19:52
Re: Krabice...
Jo taky me tenhle smrad strasne sere. S prominutimrofl ma pekne nakroceno na rozmazlenyho smrada
Btw, irituje me i ten "herec". Mluvi jak priskrcenej robotsmich a at nejsem furt negativni. Malej Kristianek naopak vypada sikovneusmev
avatar sorong2   15. 09. 2022 19:54
Re: Krabice...
Kde jsou ty časy se starým smrádětem který skoro nemluvil že? bash rofl
avatar Peregrinaa   16. 09. 2022 19:14
Re: Krabice...
ten jo, ten vypadá i hezky, zatímco na toho Lexu se nedá vůbec ani koukat.... navíc orá s celou rodinou tak, že z něj bude akorát totální parchant, nic víc... ano, umřela mu matka, ano, lpí na otci, ale sakra... už je to nějaká doba a pokud s nimi všemi takhle zatáčí, tak co bude dál? Budou mu neustále všichni ustupovat, smradovi, já se omlouvám, ale nemám ráda ty děti, co jsou středobod celé rodiny a nesmí se proti nim říct křivého slova a opatrně a tak...prostě mu říctt´- ano, maminku jsem miloval a vždy budu, ale na světě je to tak zařízené, že nechci být sám a teta Kateřina je hodná a má tě ráda a maminku ti nikdo nenahradí. A budeš se chovat slušně a respektovat mě i jí... a hotovo. Takovéhle tanečky kolem něj, to je strašný prostě...se všema akorát oře...
avatar sorong2   16. 09. 2022 19:53
Re: Krabice...
Moje řeč. Úplně malej už není, Kateřinu má rád tak mu to mají říct. A stará Nyklová by se taky měla uklidnit. Pořád Lumíra vychovává jako by byl malej.
Radulas   16. 09. 2022 21:18
Re: Krabice...
Je to tak. Z Lexíka vyrůstá sobec a jestli ho včas neusměrní, tak jim brzo přeroste přes hlavu.
Taky nechápu, proč si s ním Lumír nepromluví a nevysvětlí mu to. Jenomže o čem by se pak hrálo, že. hmm
Nyklová mu v jednom kuse hledala nějakou partnerku a když si ji teď našel, tak se s tím nemůže smířit, protože zrovna tahle jí nesedí. Měla by mít radost, že je zase šťastnej a neprudit.