Rozšířené vyhledávání
Nechapu
katka.fee   03. 03. 2022 22:08
Nechapu
Prosimvas, muzete mi nekdo vysvetlit ten "vztah" mezi Lumirem a Ingridfacepalm? Celou dobu jsou kamosi a spolubydlici a ted Lumirovi vadi, ze ma Ingrid seznamku? Wtf?
Lidule   04. 03. 2022 19:27
Re: Nechapu
Já bych řekla že Lumír žárlí cool

Spíš nechápu Ivu, proč ji tak vadí že Vítek dělá na stavbě místo toho aby byla ráda že vůbec nějakou práci má, rozhodně je to lepší než ten jeho geniální nápad s pohřby
avatar sorong2   04. 03. 2022 19:44
Re: Nechapu
Jednak se mi zdá že jí vadí že "klesnul " z banky na zedníka a co by tedy vadilo asi mě, že to má spíš brigádu než stálou práci. Taková ta nejistota a možná i načerno?
Spíš ten jejich synek, závislost na hrách? Dlouho tu žádná nebyla že? bash oni fakt nic jiného neumí.
A Lumír je úplně trapnej. Nejdřív že spolu nic mít nebudou a pak mu to vadí, teď se bude seznamovat zase i on, to z toho budou zase nějaké vtipné historiky ne? Jako ty dvě pipiny co za ním přijely z varů.
avatar Peregrinaa   05. 03. 2022 09:19
Re: Nechapu
s tím Lumírem je to tak strašně trapný, nedá se na to koukat, na ty jeho trpitelský ksichty...nikdo mě nemá rááád, nikdo si semnou nechce hrááát, bůůů - a celá Klímovic rodina by měla odjet někam daleko, to se nedá....