Rozšířené vyhledávání
já nevím,
avatar Peregrinaa   01. 11. 2021 18:52
já nevím,
alzheimer tam byl nedávno - Zdena...Mareček má taky slušně nakročeno tedy - to budeme dalších tisíc sto dvacet dilů sledovat, jak se ti dva staří blázni postupně v tom kutlochu zblázní úplně......
Luděk je výbornej padouch, já bych si o něj ani kolo neopřela, tyhle typy machrů, co maj v hlavě nasráno, ty jsou fakt akorát tak dělat problémy - to je postava fakt ze života, znám dva takové a je to šílený...jeden má manželku, takovou subinku, to jinak nejde prostě, musí bejt ušláplá chudinka, s takovým jiná nevydrží...a druhý je sám, samozřejmě mu žena utekla, nosí rolexky a ray bany a jezdí hummerem a pak v hospodě prej brečí do piva, jak ho nikdo nemá rád rofl
Lidule   01. 11. 2021 19:10
Re: já nevím,
Luděk mi leze na nervy, pan chytrej všechno ví všechno zná ...

Mě spíš zajímá jestli se nedá Lumír dohromady nooo s tou kurna jak se jmenuje Jany máma hmm
avatar Peregrinaa   01. 11. 2021 19:30
Re: já nevím,
Diana...ale spíš bych tipla na tu Kateřinu. Ještě Ingrid.... o takovýho Pučmelouna jaká je dračka, to by člověk nevěřil happy yes
Lidule   01. 11. 2021 19:56
Re: já nevím,
Dík já si nemohla vůbec vzpomenout i když jsem si poposedla usmev

No uvidíme co s Lumirem mají scenáristé v planu
katka.fee   02. 11. 2021 08:45
Re: já nevím,
Ja taky tipuju tu Katerinu. Oba maj podniky. Tam to vidim, ze pak zacnou podnikat spolu
avatar sorong2   01. 11. 2021 19:41
Re: já nevím,
Luděk je hajzl hnusnej. Na takový typy mám alergii. Ex byl něco podobného. Nechápu jak se k němu mohla vrátit. Taková si nic jiného nezaslouží než aby si o ní otíral boty. Ta ženská nemá kousek sebeúcty. Jen škoda ze si úplně rozhodí vztah s dětma.

Mimochodem tohle fórum už takové provizorní zůstane, nebo má někdo nějaké zprávy?
katka.fee   02. 11. 2021 08:44
Re: já nevím,
Starej Marecek... budu hnusna, ale kdyby tam nebyl, tak by mi nechybel
A Ludka uplne nesnasim, k nemu nemam ani chut se vyjadrovatbash
avatar Peregrinaa   02. 11. 2021 18:53
Re: já nevím,
ted čtu, že umřela Altmanová, hrála matku Simony, říkali jsme jí "bába s hovnem na hlavě" angelmlceti zlato Taky rodina, co fakt nechybí---ted na gold dávají starý díly s tou Simonou a Rudlou a jak Tomicovou mám ráda, to její hekání bylo prostě šílené
Lidule   02. 11. 2021 20:06
Re: já nevím,
No v Ulici jsem ji nemusela ale zase neměla chybu v Babovreskach měla krásný věk ucta
avatar sorong2   02. 11. 2021 20:39
Re: já nevím,
A ta mi tam zrovna hodně chybí. Jak ta ženská se umí smát, to jde od srdce. usmev
avatar Peregrinaa   02. 11. 2021 20:55
Re: já nevím,
to každopádně a i ve stardance byla skvělá. Jen v Ulici jí prostě nesnášim, nebo nesnášela jsem. To hýkání i mimo smích, furt ty dějové nesmyslné linky, to fakt nešlo.... a jak ráda bych byla, kdyby se tam třeba vrátil někdo z těhle postav, protože to tak strašně ted stojí za houby, že to nemá obdoby smich
Lidule   02. 11. 2021 21:04
Re: já nevím,
A koho z těch co žijí bys to brala aby se vrátil?
katka.fee   02. 11. 2021 21:33
Re: já nevím,
Kdyz jsem dneska cetla zpravu, ze zemrela, tak jsem si presne vzpomnela, ze zemrela "baba s hovnem na hlave" smich (nemyslim to zle usmev)