Rozšířené vyhledávání
chacháááá
avatar Peregrinaa   20. 10. 2021 19:06
chacháááá
Vandička koukám nebude jen stalkerka, ale i gambler.... regulérné jí hráblo, jak pajcovala losy losy losyyyyyy facepalm Předpokládám, že za ně utratila těch nevím kolik tisíc od Kanálie...to je zase dějová linka jak stehno, opravdu.... a ti dva staří blázni se chovají jak inkviziční tribunál a soudce z lidu v jednom.... chudák Karel rofl

to je zas díl,se tu směju... a předpokládám, že Dituška toho jak se jmenuje (vidíte, ta rodina je tam několik měsíců a já absolutně nemám ponětí, jak se ti blbci jmenují?) Víťa nebo jak.... určitě podrazí před panem vedoucím....
avatar sorong2   20. 10. 2021 20:48
Re: chacháááá
Já vím že to je můj problém ale mě tohle tááák nebaví. To tam nemůže být žádná rodina bez problémů? Všichni musí řešit nějaká velká témata. Proč aspoň jedna nemůže spokojeně žít? Si u toho chci odpočinout od pracovních starostí a toho stresu ve kterém žijeme. Víc Miloše bych ráda a Štáfek by se mohl vrátit.
katka.fee   21. 10. 2021 07:20
Re: chacháááá
Taky vzdycky zapomenu, jak se jmenujousmich
Ale teda nevim, mne takhle linka zas prijde pritazena. Jasne, clovek narazi na ruzny exoty v praci, ale takhle linka mi prijde dost vyhrocena. Ale to ze Dituska bude zhrzena a podrazi ho, to mi neprijde nerealnysmich